Volonteri Društva “Naša djeca” Opatija

Naša su vrata otvorena svim mladim ljudima dobre volje i velikog srca koji žele i mogu doprinijeti radu naše udruge!

Volontirati je moguće u našim akcijama i na našim manifestacijama (Mića marunada, Opatijski i Lovranski dječji dan, Dječji tjedan, Obiteljskim potragama za opatijskim blagom ili Božićnom čarolijom…); tjedno u našim aktivnostima npr. Radionici igraonici „Kolibrići“ namijenjenoj djeci s teškoćama u razvoju; možete pomagati i našim osnovnoškolcima u savladavanju školskog gradiva i još puno, puno toga.

Ako si student psihologije, pedagogije, predškolskog odgoja, učiteljskog smjera, socijalnog rada, ili studiraš u blizini naše udruge možeš se uključiti u rad naše organizacije i postati volonter Društva „Naša djeca“ Opatija!

Volonteri daju veliku snagu i podršku našoj udruzi te ih svake godine na Međunarodni dan volontera (5. prosinca) nagrađujemo i javno pohvaljujemo.

Naše volonterke ovih dana ukrašavaju vanjski prostor naše udruge, a kako to izgleda pogledajte u našoj fotogaleriji!

Stubište Lipovica 2, 51410 Opatija
Tel./fax. 051/272-443
E-mail: info@dnd-opatija.hr
Facebook: Društvo “Naša djeca” Opatija